Collection: Iridescent Glitter
-
Sold out
Crystal Castle {Chunky}
Regular price $9.75 USDRegular priceUnit price / perSold out -
Pillow Fight {Fine}
Regular price $10.75 USDRegular priceUnit price / per -
Bae {Fine}
Regular price $10.00 USDRegular priceUnit price / per -
Mint Julip {Fine}
Regular price $9.25 USDRegular priceUnit price / per -
Sold out
Influencer {Exclusive Custom Mix}
Regular price $11.00 USDRegular priceUnit price / perSold out -
Rodeo Queen {Custom Mix}
Regular price $11.00 USDRegular priceUnit price / per -
Sold out
Odette {Custom Mix}
Regular price $11.00 USDRegular priceUnit price / perSold out -
Mavis {Chunky}
Regular price $9.75 USDRegular priceUnit price / per -
Space Buns {Chunky}
Regular price $10.25 USDRegular priceUnit price / per -
Poppy 2.0 {Chunky}
Regular price $9.00 USDRegular priceUnit price / per -
Sold out
Ember {Mini Chunky Mix}
Regular price $10.25 USDRegular priceUnit price / perSold out -
String of Pearls {Chunky}
Regular price $10.25 USDRegular priceUnit price / per -
Poise {Chunky}
Regular price $10.25 USDRegular priceUnit price / per -
Sold out
Jelly Fish {Fine}
Regular price $9.00 USDRegular priceUnit price / perSold out -
Authentic {Chunky}
Regular price $10.25 USDRegular priceUnit price / per -
Ghoul Friend {Fine}
Regular price $9.75 USDRegular priceUnit price / per -
Sold out
Tahitian Dreams {Fine}
Regular price $8.50 USDRegular priceUnit price / perSold out -
Pretty When You Cry {Custom Mix}
Regular price $11.00 USDRegular priceUnit price / per -
Cycle Breaker {Custom Mix}
Regular price $11.00 USDRegular priceUnit price / per -
Sold out
Ghoul Friend {Ultra Fine}
Regular price $9.50 USDRegular priceUnit price / perSold out -
Sold out
Shit Shannon {Ultra Fine}
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price / perSold out -
Sold out
Melonade {Ultra Fine}
Regular price $9.25 USDRegular priceUnit price / perSold out -
Ghosted {UltraFine Bioglitter}
Regular price $10.00 USDRegular priceUnit price / per -
Sold out
Do It Scared {Custom MIx}
Regular price $10.75 USDRegular priceUnit price / perSold out